HAVELLS DHMJCTPF080 Three Pole 80 A C MCB_0
Hover to zoom
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
HAVELLS DHMJCTPF080 Three Pole 80 A C MCB
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
Number of Pole
Three Pole
Current Rating
80 A
Voltage
415 V
Frequency
50 Hz
Curve
C
Product Code
DHMJCTPF080
L&T-SuFin
0.0/5
Product Image