HAVELLS DHMJCSPF100 Single Pole 100 A C Curve MCB_0
Hover to zoom
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
HAVELLS DHMJCSPF100 Single Pole 100 A C Curve MCB
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Current Rating
100 A
Curve
C Curve
Frequency
50 Hz
Number of Pole
Single Pole
Product Code
DHMJCSPF100
Voltage
240 V
L&T-SuFin
Sold by
PARAGON ELECTRICALS PRIVATE LIMITED
3.3
3.3/5
Product Image