HAVELLS DHMJCSPF080 Single Pole 80 A C MCB_0
Hover to zoom
Need help?
Call +91 8291 211 421
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
HAVELLS DHMJCSPF080 Single Pole 80 A C MCB
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
Number of Pole
Single Pole
Current Rating
80 A
Voltage
240 V
Breaking Capacity
10 kA
Frequency
50 Hz
Curve
C
Voltage Type
AC
Brand
HAVELLS
Product Code
DHMJCSPF080
Standard
IEC 60947-2
L&T-SuFin
0.0/5
More Sellers
Product Image