Zentrex ZS/LN/60/50X70 60 W Natural White Aluminium Extrusion LED Pendant Lights_0
Hover to zoom
Brochure - Zentrex Lights.pdf
Need help?
Call +91 8291 211 421
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
Zentrex ZS/LN/60/50X70 60 W Natural White Aluminium Extrusion LED Pendant Lights
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
Light Colour
Natural White
Brand
Zentrex
Rated Power
60 W
Body Material
Aluminium Extrusion
Body Colour
White
Colour Temperature
6500 K
Lumen
7600 Lumen
Model Number
ZS/LN/60/50X70
Available Colours
White,Natural White,Warm White
Size
50 x 70 x 2400 mm
UNSPSC No.
Description
LED Linear Lights- 80W
LED Linear Lights- 80W
Read More Read less
Country of Origin
India
Brochure - Zentrex Lights.pdf
Shipped by
L&T-SuFin
4.0
4.0/5
Product Image