Zentrex 200 W Warm White IP65 6 kV 20000 Lumen ZS-FL-DC-200W LED Flood Lights_0
Hover to zoom
Zentrex 200 W Warm White IP65 6 kV 20000 Lumen ZS-FL-DC-200W LED Flood Lights_1
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
Zentrex 200 W Warm White IP65 6 kV 20000 Lumen ZS-FL-DC-200W LED Flood Lights
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Rated Power
200 W
Surge Protection
6 kV
Input Voltage
220 - 240 V
Lumen
20000 Lumen
Model Number
ZS-FL-DC-200W
Operating Frequency
50 Hz
UNSPSC No.
Key Features
LED Flood Light-200W
LED Flood Light-200W
Product Image