ZNX-WG-45W
Mounting Pole Diameter
50 - 80 mm
Operating Frequency
50 Hz
  • products
    Zenix 45 W Cool White IP66 10 kV LED Street Lights
    Cool White
    120 x 110 mm
    Yes
    ZNX-WG-45W
    4500 Lumen
    50 deg. C
    100 Lm/W
    >80
    50 - 80 mm
    50 Hz
    50000 h
    300 V
    90 %
    0 - 90 %
    LED
    45 W
    10 kV
    Aluminium
  • products
    Alifi Lights 50 W Cool White IP66 6 kV LED Street Lights
    936 / Piece
    985 5% Off
    Product Match: 34%
    Rectangular
    315 x 145 x 50 mm
    LM70
    ALFSLG50S
    6000 Lumen
    >80
    50 mm
    50 Hz
    1.161 kg
    50000 h
    230 - 240 V
    LED
    50 W
    6 kV
    Aluminium Die Cast
    SYSKA LED 120 W Cool White IP66 10 kV LED Street Lights
    Request bulk pricing
    Product Match: 26%
    SYSKA LED
    Rectangular
    Outdoor
    366 x 196 x 90 mm
    SSK-SST-120W-D11
    >0.95
    >170 deg
    20 to 60 deg. C
    3 kg
    9 - 300 V
    >85 %
    120 W
    10 kV
    Aluminium
    PHILIPS 120 W Cool White IP66 4 kV LED Street Lights
    Product Match: 26%
    PHILIPS
    Outdoor
    120 deg
    -10 to +50 deg. C
    120 Lm/W
    >70
    34 - 42 mm
    50 Hz
    140 - 270 V
    120 W
    4 kV
    PDC
Product Image