Zenix 200 W Cool White IP66 10 kV 20000 Lumen ZNX-FLD-200W LED Flood Lights_0
Hover to zoom
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
Zenix 200 W Cool White IP66 10 kV 20000 Lumen ZNX-FLD-200W LED Flood Lights
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Rated Power
200 W
Surge Protection
10 kV
Input Voltage
90 - 300 V
Light Fixture Dimension LxWxH
345 x 310 x 60 mm
Lumen
20000 Lumen
Maximum Working Humidity
0 - 90 %
Minimum Driver Efficiency
>90 %
Model Number
ZNX-FLD-200W
Operating Frequency
50 Hz
Product Image