SSK-ST-40W-MG
Operating Temperature
80 deg. C
L&T-SuFin
Sold by
Vardhaman Electricals
0.0/5
Compare With Similar Items
  • products
    SYSKA LED 40 W Cool White IP65 8 kV LED Street Lights
    SYSKA LED
    IP65
    Cool White
    320 x 75 x 60 mm
    ISO
    SSK-ST-40W-MG
    4000 Lumen
    6500 K
    60 deg
    80 deg. C
    100
    50000 h
    LED
    40 W
    8 kV
    Aluminium
  • products
    Sun N Sand 60 W Cool White IP65 2.5 kV LED Street Lights
    Request bulk pricing
    Product Match: 31%
    Sun N Sand
    IP65
    Cool White
    Leaf
    Road Lights
    350 x 150 x 75 mm
    Yes
    SL-60
    7200 Lumen
    0.98
    6500 K
    120 Lm/W
    45000 h
    265 V
    LED
    60 W
    2.5 kV
    Aluminium
    SYSKA LED 60 W Cool White IP66 10 kV LED Street Lights
    Product Match: 25%
    Outdoor
    300 x 153 x 89 mm
    SSK-SST-60W-D7
    >0.95
    >80
    2.5 kg
    9 - 300 V
    >85 %
    60 W
    10 kV
    D'Mak 60 W Cool White IP65 26 kV LED Street Lights
    2,099 / Piece
    Product Match: 25%
    1 Piece
    D'Mak
    Rectangular
    Parking, Garden, Industrial
    55 x 480 x 220 mm
    BIS
    2WINDOWS-60W-DMAKSOLAR-LIGHT
    60 W
    26 kV
Product Image