Polymak 600 W PM700BRV Air Blowers_0
Hover to zoom
Need help?
Call +91 8291 211 421
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
Polymak 600 W PM700BRV Air Blowers
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
2.5 MPM
2.8 CMM
600 W
700 W
Speed
13000 rpm
Power Source
Corded
Dimension
220 x 170 x 150 mm
Brand
Polymak
Model
PM700BRV
UNSPSC No.
Country of Origin
China
Shipped by
L&T-SuFin
0.0/5
More Sellers
Product Image