FAG 710 mm Roller Spherical Bearing 292/710-E1-MB 145 mm_0
Hover to zoom
Need help?
Call +91 8291 211 421
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
FAG 710 mm Roller Spherical Bearing 292/710-E1-MB 145 mm
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
Bore Diameter
710 mm
Outer Diameter
950 mm
Thickness
145 mm
Type
Roller
Material
Steel
Brand
FAG
Model
292/710-E1-MB
L&T-SuFin
3.7
3.7/5
Product Image