C&S CSDBTPNVPECGDD12 12 Way IP43 Distribution Boards Three Phase_0
Hover to zoom
Need help?
Call +91 8291 211 421
(9:15 AM - 6:15 PM from Monday - Friday)
C&S CSDBTPNVPECGDD12 12 Way IP43 Distribution Boards Three Phase
Copy link
Offers
Get GST invoice and save up to 18% on business purchases.
Specifications
Installation Type
Surface Mounted
Material
Metal
Number of Phase
Three Phase
Number of Ways
12 Way
Brand
C&S
Current
100 A
IP Rating
IP43
Model
CSDBTPNVPECGDD12
Number of Module
44
Voltage
690 V
UNSPSC No.
Description
EPIC TPN HORIZONTAL DISTRIBUTION BOARD
Read More Read less
L&T-SuFin
3.4
3.4/5
Product Image